مایکروسافت و گوگل ستایش است


هنر .... هنر .... هنر ..... ما در اقتصاد جهانی زندگی می کنند و آنها را آن جنگ جهانی برای هیچ چیز نیست. جنگ امریکا از رکود بزرگ شدم. جنگ تنها راه برای دریافت نورد دوباره اقتصاد ما است. بیایید نمی شود ریاکارانه، در اینجا. این امر در برنامه ریزی برای یک زمان طولانی است. برای مدت زمان طولانی جوانب مثبت پیش بینی شده است که سوریه خواهد بود جهش نقطه برای جنگ سرد دوم ..... با یک جنگ داغ آغاز، البته. هیچ حیوانی مانند: رفتن به تنهایی در اقتصاد جهانی وجود دارد. هر کس، آن را بالا می کشند و ترک بازیگری گناه در مورد اجتناب ناپذیری این همه. این همه بخشی از طرح بزرگ است.

 

مایکروسافت و گوگل ستایش است چرا که آنها در حال ساخت این موضوع را در آگاهی مردم آمریکا برترین تر.

بسیاری از ما فکر می کنند که شهروندان ما هستند از این افتضاح کامل با NSA آگاه است به عنوان می کنیم که خواندن اخبار در وب و اظهار نظر. من خبر بد کردم. اکثریت مردم عادی در کشور ما تقریبا کمی در مورد آن می دانم.

آنها هستند که جریان اصلی و آنها اخبار خود را از جریان اصلی رسانه های متعلق به شرکت. شرکت های بزرگ رسانه ای است به ذکر یک کمی در مورد این مسئله از اسنودن لرزاند همه را تکان داد و مردم بیدار لحظه ای. این بیش از حد بزرگ بود یک داستان به سیاه و سفید کردن است. اما پسر کنترل رسانه ها تنها اجازه می دهد pablum داستان در تلویزیون، رادیو و روزنامه ها.

بنابراین نوع به مایکروسافت و گوگل برای انجام این کار است.

به رای بوده است. حالا که آنها راه خود را بدست ایم ، هر یک از اعضای کنگره مجبور خواهد بود که در تاریخ ثبت است .

Twenty-four hours after President Obama announced on Saturday that he'll wait for congressional authorization before launching strikes on Syria; members of Congress attended a classified briefing at the Capitol. For days, most of the discontent among members of Congress has been about not being included in the deliberations on Syria, about not getting the chance to vote. Now that they've gotten their way, each member of Congress will have to go on the record.

/ 0 نظر / 72 بازدید