هک شدن سایت های سیاسی و ضد انقلاب

هک شدن +سایت های+ سیاسی + ضد انقلاب

به گزارش آژانس خبری پرشین هک به نقل از نت گارد : چند وبسایت سیاسی و ضد انقلاب که اقدام به نشر اخبار بر ضد کشور نموده بودند هک شده اند .

یک گروه هکری ایرانی موسوم به «Ajax Team» این سایت ها را هک و پیام خود را روی این سایت ها درج کرده اند، پیامی که این گروه در سایت رسمی خود منتشر کرده است به شرح زیر است:

 

بعد از مدت نسبتا زیادی فعالیت زیرزمینی و رونق بخشیدن به پروژه های شرکت و نزدیک شدن به روز 7 تیر و شهادت مظلومانه ایت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام خمینی (ره) تصمیم به تعریف پروژه ای مبنی بر حمله به سایت های ضد انقلاب و سیاسی مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی گرفتیم و توانستیم در ساعات انتهایی شب چهارشنبه 7 تیر 1391 به سایت هایی زیر حمله کرده و عبارت جوانیم ولی میتوانیم را در این سایت ها درج کنیم.

 

باشد که دشمنان این مرز و بوم بدانند که خون شهدای ملت شریف ایران هرگز پایمال نخواهد شد و یاد و خاطره انان که در جمع ما نیستند همیشه در قلب ملت بزرگ ایران میماند.

همچنین این گروه عبارت جوانیم ولی میتوانیم را در این سایت ها به نمایش گزاشتند که نشانگر عظم جوانان ایران برای برخود با مخالفان این نظام است .
 
سایت های مورد نفوذ قرار گرفته :
وب سایت سیاسی – خبری پیام به نشانی...... که اخبار کذب و دروغ را پخش میکند .
 
وب سایت نشریه جامعه شناسی ایران به نشانی ..... که بجای اینکه از ایران و ایرانی دفاع کند تنور دروغ پردازی و تهمت و بیانیه های دروغین اشخاص ضد انقلاب را داغ میکند . 


/ 0 نظر / 58 بازدید