بلیک در المپیک

اگر او پیروز شود، که باید پایان دادن به بحث در مورد بزرگترین قهرمان دو سرعت است که در تاریخ، گفت:" ATO Boldon از ترینیداد و توباگو، که مدال برنز در بازی های 1996 آتلانتا و بازی های 2000 سیدنی در 200 به دست آورد. "هر کس از آن است که در پیچ نمی خواهد آن را انجام بدون عینیت است."

اگر یک ورزشکار است که می تواند به جلوگیری از پیچ 6-پا-5 از این ادعا این رکورد وجود دارد، به نظر می رسد 5-11 Yohan بلیک، میهن خود و شریک آموزش. بلیک در المپیک 100 2 به پایان رسید و پیچ در 200 در دادگاه جامائیکا را شکست داد، در حال اجرا او را از پشت.

بسیاری از کارشناسان ترجیح می دهند در پیچ، که به نظر می رسد با مسائل به او و شروع به روش خود حل یکشنبه در برنده شدن 100 در 9.63 ثانیه، بار دوم سریع تا کنون اجرا است.

با این حال 200 نفر نیاز به استقامت است.

پیچ، 25، یک رکورد جهانی از 19.30 ثانیه در بازی های 2008 پکن و کاهش به 19.19، در 2009 در مسابقات قهرمانی جهان در برلین. اما از آن باقی مانده است دیده می شود پنجشنبه که آیا او به اندازه کافی در هفته های اخیر از مسائل مربوط به سلامت خود را بازیافت - مشکلات کمر خود را در همسترینگ او منجر به سفتی - به استقامت کافی برای برگزاری بلیک در این بازی ها.

شما باید قادر به اجرای نوبه خود به خوبی و موقعیت خود را از نوبت رک و بی پرده گفت: "Boldon، در حال حاضر مفسر برای NBC. "مهمترین چیز این است، شما فقط باید یک مخزن گاز. شما می توانید آن را خیلی زود دچار آفتاب سوختگی نشوید. شما قصد دارید آن را برای مدیریت انرژی و تکنیک آخرین 50 متر نیاز دارید. "

اگر بلیک، 22، هر گونه سوء استفاده پنج شنبه، ممکن است که او لین 4 در آغاز مبهوت کشید و می تواند چشم در پیچ را جلوتر از او در لین 7 را از طریق به نوبه خود. در محاکمات جامائیکایی، او پیچ در 200 گرفتار و با پیچ 19.83 در 19.80 به دست آورد.

شکست که مسابقه ورزشی مصور اشاره کرد که با کم کردن واکنش آهسته بلیک به تفنگ استارت، بلیک 200 متر در 18.99 ثانیه تحت پوشش، در مقایسه با 19.06 برای پیچ.

سال گذشته، بلیک، وحش به دلیل سبک آموزش خود مصمم است که به عنوان شناخته می شود، فرار 200 سریع دوم، 19.26 ثانیه، در یک دیدار در بروکسل است.

"بلیک است که، اگر پیچ یک شب بد، می تواند او را اجرا کنید. اگر او خسته کننده،" Boldon است.

جان دروموند، مربی رله المپیک ایالات متحده و 100 و 200 سابق قهرمان دو سرعت، گفت: او به لبه پیچ در سن، تجربه، بلوغ و راحتی تئاتر در بزرگترین صحنه ورزش می باشد.

دروموند گفت: "به شما می دهد یک عامل ارعاب کوچک، مانند مایکل جانسون در حال '90s". "پیچ اینجا بوده است قبل از. همه چیز برای او طبیعی است. بلیک است که هنوز در تلاش برای پیدا کردن هویت خود است. او این چیز وحش، اما تا زمانی به عنوان پیچ در اطراف و در تلاش خود را، بلیک ممکن است به شخص وابسته است. "

او رکورد جهان پنجشنبه پیش بینی، دروموند گفت.

دروموند گفت: "سوابق آمده نه تنها از داشتن دوندگان سریع در رقابت، آنها می آیند وقتی که شما آرامش،". "بولت رکورد در 100 تعیین نمی کند چرا که او با بلیک به چالش کشیده شد. نیروهای شما را به تغییر دینامیک نژاد. "

/ 0 نظر / 64 بازدید