دانلود حمید عسکری برای نخستین بار در تلویزیون

حمید عسکری با نخستین بار در تلویزیون .سریال دختران حوا.. !

حمید عسکری با سریال حسین سهیلی زاده برای نخستین بار وارد تلویزیون می‌شود ....
سریال حسین سهیلی زاده با عنوان «دختران حوا» پس از خبرسازی‌های معمول بالاخره کار خود را آغاز کرد. اما نکته جالب توجه اینکه پس از سال‌ها همکاری این کارگردان با علی لهراسبی در تیتراژ سریال‌ها، این بار حمید عسکری، تیتراژ ابتدا و انتهایی این سریال را می‌خواند.

پیش از این علی لهراسبی، کارهای موفقی را برای تیتراژ سریال‌هایی مانند «ترانه مادری»، «فاصله‌ها»، «دلنوازان» و ... به کارگردانی سهیلی‌زاده خوانده بود.


حمید عسکری با خواندن تیتراژ «دختران حوا» برای اولین بار در تلویزیون حضور پیدا می‌کند و شنیده‌ها حاکی از آن است که صدای وی را روی این تیتراژ از اواخر فروردین ماه خواهیم شنید.


آهنگسازی این قطعه‌ها بر عهده خود عسکری بوده و تنظیم آنرا محمد موجرلو انجام داده است. البته باید صبر کرد و دید که قطعات عسکری روی این سریال به اندازه کارهای لهراسبی موفق خواهند شد یا نه.


در این سریال بازیگرانی همچون یکتا ناصر، پوریا پورسرخ، نیما شاهرخ شاهی، امیرحسین رستمی، گوهر خیراندیش، ایرج راد و ... به ایفای نقش پرداخته‌اند.

/ 2 نظر / 49 بازدید
جنبش اينترنتي حضور آگاهانه

بسم رب الشهداء و الصديقين انسانهايي که حضور در انتخابات را بي ارزش قلمداد مي کنند و آنهايي که آگاهانه نادرست راي مي دهند هر دو به يک اندازه به اسلام و سرزمين خود خيانت کرده اند . دوست عزيز گروه اينترنتي رهروان ولايت در استانه انتخابات اقدام به راه اندازي جنبش اينترنتي حضور آگاهانه نموده است از شما دعوت مي کنيم با قرار دادن لوگوي اين جنبش در وبلاگ خود به اين جنبش بپيونديد ضمنا لطفا پس از قرار دادن لوگو اطلاع دهيد تا علاوه بر درج خبر پيوستن شما به جنبش، وبلاگ يا سايت شما نيز در ليست جنبشي ها لينک شود www.jonbeshnet.ir منتظر حضور گرم شما هستيم گروه اينترنتي رهروان ولايت

غزاله

[سوال]پس کی شروع میشه؟