ملت ایران در این میدان سربلند و پیروز ظاهر شده است


رهبر معظم انقلاب تاکید کردند وقتی به اوضاع کشور و ملت‌مان نگاه می‌کنم، یک میدان عظیم پرچالشی را مشاهده می‌کنم که ملت ایران در این میدان به رغم دشمنی‌ها، سربلند و پیروز ظاهر شده است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی ادامه دادند: کسان دیگری در دنیا هستند که کار ما را زیر ذره‌بین دارند و مطالعه می‌کنند. آن‌ها برعکس از لغزش‌های ما خوشحال می‌شوند و از موفقیت‌های ما احساس دلتنگی می‌کنند. آن‌ها بدخواه ملت ایران هستند. این‌ها عمدتا کسانی هستند که در طول سالیان متمادی همه چیز کشور در اختیار آ‌ن‌ها بوده و بر همه امور کشورمان مسلط بوده‌اند. انقلاب دست آن‌ها را کوتاه کرده است. آن‌ها با انقلاب و نظام انقلابی ما دشمن هستند.

ایشان تاکید کردند: ما به عملکرد و برنامه گذشته و آینده‌مان نگاه می‌کنیم. باید نگاه واقع‌بینانه و ارزیابی درست باشد. برخی از مردم ما وقتی به اوضاع کشور نگاه می‌کنند، فقط ضعف‌ها را می‌بینند. گرانی، افت تولید برخی از واحدهای تولیدی و فشارهای دشمن را می‌بینند. فقط مشکلات را مشاهده می‌کنند. این نگاه، نگاه ناحقی است.
مقام معظم رهبری ادامه دادند: من نگاه متفاوتی دارم. وقتی به اوضاع کشور و ملت‌مان نگاه می‌کنم، یک میدان عظیم پرچالش را مشاهده می‌کنم که ملت ایران در میدان به رغم دشمنی‌ها، سربلند و پیروز ظاهر شده است.
به گزارش ایسنا، رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این‌که «در مجموع تلخی‌ها و تلخ‌کامی‌هایی وجود دارد» در عین حال خاطرنشان کردند: اما کسانی از قدرتمندان مادی دنیا هستند که تلاش می‌کنند ملت ایران را فلج کنند و این را به زبان هم می‌آورند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ادامه دادند: دستاوردهای بزرگ این ملت نشان‌دهنده ظرفیت‌ها و قدرت و توانایی این ملت بزرگ است. وقتی انسان به این صحنه هم‌آوردی نگاه می‌کند، مشاهده می‌کند که یک قهرمان در این میدان پیروز است و آن قهرمان در این صحنه عظیم، ملت ایران است. هر کس این صحنه را به درستی ببیند، به ملت ایران آفرین می‌گوید، همان‌طور که صداهای آفرین هوشمندان و نکته‌بینان جهان را امروز می‌شنویم.
ایشان اظهار کردند: تنها نگاه به ضعف‌ها، غلط است. باید دید که مجموعه تلاش‌ها چگونه انجام می‌شود و به کجا می‌انجامد. با این نگاه باید به ایران و ایرانی آفرین گفت.
/ 0 نظر / 55 بازدید