دانلود ۳۳% نیل سایمون

علی سرابی، مسعود میرطاهری، الیکا عبدالرزاقی، آیدا کیخایی و مریم توکل در نمایش «33% نیل سایمون» بازی می‌کنند و ستاره اسکندری مدیریت تهیه و تولید آن را برعهده دارد.


منوچهر شجاع (طراح صحنه)، امیر اسمی (طراح پوستر و بروشور)، پریدخت عابدین‌نژاد (طراح لباس)، آنکیدو دارش (آهنگساز) و سارا اسکندری (طراح چهره‌پردازی) از دیگر عوامل تولید این نمایش هستند.


«33% نیل سایمون» که این روز‌ها در تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود، نمایشی اجتماعی است که در آن فراز و نشیب‌ها و چالش‌های زندگی دو زوج روایت می‌شود. از آنجا که تنها بخشی از متن اصلی در برگردان محمد یعقوبی مورد استفاده قرار گرفته است، روابط و نام شخصیت‌ها نیز دستخوش تغییر شده‌اند.


این نمایش، داستان نویسنده‌ای به نام پژمان (جرج) با بازی علی سرابی است که به تازگی همسرش فوت کرده و برادرش به نام کیوان (لئو) با نقش آفرینی مسعود می‌رطاهری سعی می‌کند او را با زندگی آشتی دهد و ترغیب به ازدواج مجدد کند.


آشنایی پژمان (جورج) با گیتا (جنیفر مالونه) که آیدا کیخایی نقش آن را بازی می‌کند، اگر چه در فضایی کمدی شکل می‌گیرد، اما سرآخر شکلی تراژیک می‌یابد. در این میان زندگی کیوان با همسرش به نام الهام (فی) که الیکا عبدالرزاقی نقشش را ایفا می‌کند نیز با چالش‌هایی روبرو می‌شود.


نویسنده، کارگردان و بازیگران نمایش «33% نیل سایمون»، شنبه به وقت افطار مهمان کافه خبر می‌شوند تا در باره تازه‌ترین کار خود به بحث و گفتگو بنشینند.

/ 0 نظر / 59 بازدید